فرم ویزای ایتالیا|فرم سفارت ایتالیا|فرم شینگن

فرم ویزای ایتالیا

فرم ویزای ایتالیا

فرم ویزای ایتالیا فرم ویزای ایتالیا|فرم سفارت ایتالیا|فرم شینگن                 1

فرم ویزای ایتالیا

ویزای شنگن نیز ماننده سایر ویزاهای دیگر نیاز به تکمیل کردن فرم درخواست روادید میباشد که سفارت فرانسه یکی از کشورهای حوزه شنگن است و متقاضیان درخواست روادید از سفارت فرانسه نیز به ماننده سایر سفارتها باید فرم درخواست را از اینجا دریافت نموده و تکمیل کنند.

برای دانلود فرم به ادامه مطلب مراجعه نمایید

فرم ویزای ایتالیا

برای دریافت فرم روادید ایتالیا اینجا را کلیک نمائید.

Schengenvisa.us

متقاضیان توجه نمائید که جواب دادن به تمامی پرسشنامه و سوالات الزامی نمیباشد، اما تکمیل نمودن قسمت مشخصات و نیز تاریخ ورد و خروج از حوزه شنگن مهمترین عناوین فرم است.

تکمیل نمود فرم, پرسشنامه, فرم سفارت, فرم روادید, روادید شنگن, پرسشنامه شنگن, روادید جهت ایتالیا, پرسشنامه ایتالیا, آنلاین, تحویل فوری فرم, روادید فرم, ویزافرم, سفارت فرم, پرسشنامه سفیر ایتالیا

شینگن (شنگن) چیست؟
معاهده شینگن یک قرارداد است که در سال ۱۹۸۵ بین چند کشور امضا شد؛ با این معاهده، ورود ساکنین کشورهای اروپایی بدون ویزا به این کشورها آزاد شد تا مشکلات رفت و آمد بین مرزی برای آن‎ها کم شود.
بنابراین ویزای شینگن برای کسانی است که ساکن یا اتباع کشورهای محدوده شینگن نیستند و می‎خواهند به این محدوده وارد شوند.
کشورهای عضو شینگن ۲۶ کشورند: آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت، یونان، لیختن اشتاین و سوئیس.
البته ساکنین و اتباع کشورهای قاره آمریکا (غیر از چند کشور معدود مثل کلمبیا، پرو، بولیوی و…) و ساکنین و اتباع قاره استرالیا و کشورهای ژاپن،کره جنوبی و مالزی نیازی به گرفتن ویزای شینگن ندارند و می‎توانند به مدت حداکثر ۹۰ روز به این کشورها وارد و یا خارج شوند.

با راه‎اندازی سیستم «وی آی اس» در یازدهم مهر ماه ۱۳۹۱ قوانین گرفتن ویزا و ورود به شینگن یکپارچه‎تر شد.
VIS سامانه اطلاعات ویزای کشورهای عضو شینگن است؛ اطلاعات جامع ویزاها در این سیستم ثبت می‎شود و در مرزهای ورودی شینگن در اختیار مقامات مرزی قرار می‎گیرد.
چهار نوع ویزای شینگن صادر می‎شود که اکثر ویزای مورد درخواست ایرانی‎ها، ویزای توریستی و نوع C آن است. ویزای نوع A ویزای ترانزیت است؛ یعنی مسافر نمی‎تواند از فرودگاه خارج شود، فقط می‎تواند در یکی از فرودگاه‎های شینگن پرواز خود را عوض کند و به کشوری در خارج از شینگن برود. ویزای نوع B ویزای عبور است؛ یعنی مسافر می‎تواند از فرودگاه خارج شود و از شینگن به عنوان منطقه عبوری استفاده کند تا از طریق زمینی خود را به کشوری در خارج از محدوده شینگن برساند. ویزای نوع D ویزای بلندمدت است که معمولا تاجران و بازرگانان از آن استفاده می‎کنند تا بتوانند در طی سال چندین بار به شینگن وارد و از آن خارج شوند.

فرم ویزا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *